Сучасні бібліотеки - це вже не тільки довгі ряди полиць з книгами, це простір науково-інформаційного, інтелектуального і духовного спілкування. Вектор розвитку бібліотеки - від центру зберігання інформації до інформаційного центру.

 З Е- підручником зручно в будь-якому місці!


Одна з п’ятдесяти наукових установ та університетів України наша академія отримала тестовий доступ до журналів видавництва Wiley за організаційної підтримки Державної науково-технічної бібліотеки України. Скористатися доступом можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі академії, перейшовши на платформу Wiley Online Library

Бібліотека запрошує скористатися інформаційно-пошуковою системою «Зодчий»!

Інформаційно-довідкова система "Зодчий" - повна збірка чинних в Україні будівельних нормативних документів з щомісячним оновленням інформації. Система " Зодчий " рекомендована Держбудом України, визнана кращою ліцензійною збіркою будівельних нормативних документів. Усі будівельні нормативи в електронному вигляді в останній редакції, мають силу друкованих офіційних видань, при цьому набагато доступніше і зручніше у використанні.

 

Бібліотека отримала доступ до електронних книг  (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect.

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів. 

 
 


Чекаємо Вас у довідково-інформаційному відділі та читальному залі для студентів!

 

Бібліотека інформує!

У ПДАБА відкрито тестовий доступ до онлайн-сервісу з оформлення бібліографічніх посилань «Grafiati»

Сервіс розроблений командою філологів і програмістів, активних учасників освітньо-наукового процесу, а його функціонал пристосований безпосередньо до потреб українського користувача і ставить за мету скоротити часові витрати користувачів на правильне оформлення списків літератури для дипломних робіт, дисертацій, наукових статей тощо. Дізнатися більше ->