Аспіранту і докторанту

На допомогу здобувачу наукового ступеня Аспірант України.

Index Copernicus International

Бібліотека інформує!

У ПДАБА відкрито тестовий доступ до онлайн-сервісу з оформлення бібліографічніх посилань «Grafiati»

Сервіс розроблений командою філологів і програмістів, активних учасників освітньо-наукового процесу, а його функціонал пристосований безпосередньо до потреб українського користувача і ставить за мету скоротити часові витрати користувачів на правильне оформлення списків літератури для дипломних робіт, дисертацій, наукових статей тощо.

Абітурієнту

Пропонуємо вам завітати до нашої бібліотеки, бо тут ви зможете знайти книги, які допоможуть вам у вивченні шкільної програми та підготовки до ЗНО.

У фонді абонементу навчальної літератури знаходяться словники, довідники, розв'язники.
У фонді абонементу художньої літератури можна знайти літературу на будь-який смак: твори українських, російських та зарубіжних письменників, поетичні збірки, історичні твори, мемуари, книги з фантастики, детективи, романи про кохання.

Студентам II-V курсів

 

Наприкінці навчального семестру не забудьте зайти в бібліотеку і здати підручники. Ознайомитися зі своєю заборгованістю можна на абонементі навчальної літератури.

Після здачі іспитів ви повинні повністю розрахуватися з бібліотекою щоб підписати обхідний лист

Студентам I курсів

На І семестр навчальна література видається у вересні по групам, згідно графіка. Література видається на період вивчення предмета, після чого ви повинні повернути її до бібліотеки.

З другого семестру література видається індивідуально.