Корисні додатки

 

Науковий пошук

Електронні бібліотеки

Для студентів

Google Scholar – пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Пошук ведеться по рецензованих онлайн- журналах і найбільших наукових видавництвах світу. Завдяки своїй функції «цитується в», надає доступ до анотацій статей, в яких процитована стаття котра розглядається. Функція «Статті по темі», представляє список тісно пов'язаних статей.

Google-книги – пошук по повному тексту книг. Пропонує основні бібліографічні данні та попередній перегляд. Для книг у вільному доступі, або з дозволу автора, можливий повний перегляд та скачування.

Освітній портал – новини освіти та науки в Україні.

Scienceresearch – працює з базами даних, електронними бібліотеками та іншими джерелами онлайнових наукових публікацій в режимі реального часу.

Europeana Collections – Європейська цифрова бібліотека, об’єднує фонди від найбільших музеїв до регіональних архівів. Надає доступ до книг, рукописів, картин, фотографій, карт, відео та аудіо записів.

Національний інформаційний центр академічної мобільності.

Research4Life – Спільнота Research4Life надала безкоштовний доступ до своїх ресурсів для українських установ. Це майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних доступні для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України.

Світова цифрова бібліотека – міжнародна цифрова бібліотека, що створена за ініціативою Бібліотеки Конгресу США та при підтримці ЮНЕСКО.

Twirpx.com – файообмінник з різноманітними матеріалами пов'язаними з навчанням. Тут можна знайти наукові статті, довідники, каталоги, енциклопедії, програмне забезпечення, лекції, реферати тощо.

Scirus – комплексна науково-орієнтована пошукова машина під патронажем Elsevier. Пошук серед стратей та книг обраної дисципліни видавництва Elsevier.

Wikisource – бібліотека робіт у суспільному надбанні. Містить вільно розповсюджувані документи, статті, тексти та переклади що раніше публікувалися.

Чтиво – вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури.

Bielefeld Academic Search Engine – науковий інтернет-пошукач, індексує усі види ресурсів – журнали, академічні депозитарії, цифрові колекції тощо. Користувачі отримують доступ як до бібліографічних метаданих, так і до повнотекстової. Підтримує український інтерфейс.

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського – найбільша бібліотека України, включає низку електронних каталогів та баз даних.

Javalibre – література українською зібрана у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях. Можна переглядати тексти онлайн або скачати.

 

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України  – повнотекстова бібліотека періодичних видань відкритого доступу.

 

 

Sciencedirect – онлайн колекція наукових публікацій та досліджень, яка стала основою для бази даних Scopus. Містить статті у чотирьох розділах: фізичні і технічні науки, природничі науки, медичні науки та соціальні і гуманітарні науки. Надає вільний доступ до анотацій. Повні тексти передбачають передплату.

 
 

Ingenta – бібліографічна база даних, включає анотації статей з англо-мовних джерел.